• ул. Индустриальная, 3 Харьков Украина 61106
  • Русский
  • Українська

Ланцюговий транспортер

Компанія ТОВ «Лабітех» пропонує Вашій увазі ланцюгові транспортери. Ми є виробниками даного продукту. Наше транспортуєюче обладнання якісне, надійне і відповідає всім нормам і стандартам.
І, крім того, звернувшись до нас, Ви отримуєте товар за ціною виробника!
Ланцюгові транспортери призначені для горизонтального і похилого (до 20°) транспортування зерна і продуктів його переробки на зернопереробних підприємствах, в приймальних відділеннях різного транспорту, круп’яних, комбікормових заводах, в транспортних галереях елеваторів та інших підприємствах, пов’язаних з прийомом і переробкою зерна та олійного насіння. Також ланцюгові транспортери можуть застосовуватися в різних галузях промисловості для транспортування насипних вантажів, що мають близькі до зерна фізико-механічні властивості.
Принцип дії транспортера заснований на суцільному волочінні сипучого продукту уздовж жолоба за допомогою ланцюга зі шкребками. Транспортер простий і зручний в обслуговуванні.
Наша продукція відповідає потребам будь-яких клієнтів, як великих агрохолдингів і хлібоприймальних пунктів, так і невеликих індивідуальних господарств. Застосування сучасних технологій і матеріалів забезпечує низьке енергоспоживання, надійність і довговічність виробленого нами транспортного устаткування.
Звертайтеся до нас, і Ви отримаєте вичерпну інформацію з будь-яких питань, що стосуються придбання ланцюгових транспортерів.

Read More