Наше підприємство виробляє пломби свинцеві під замовлення.
Свинцева пломба – це диск з наскрізним отвором, через яке протягується дріт або шпагат. Для опломбування досить обмотати об’єкт, що піддається опломбуванню, дротом, протягнути її через вушко пломби і стиснути свинець пломбіратором.
Такі пломби відрізняються підвищеною надійністю за рахунок хімічних властивостей свинцю. Свинець високопластичний та стійкий до корозії.
Щоб виключити можливість підробки, використовують індивідуальні відбитки, які ставляться за допомогою пломбіратора. Пломби свинцеві мають чіткий відбиток і просторі отвори. Після протягування дроту через пломбу, робиться затиск пломбіратором таким чином, щоб неможливо було розірвати скрутку дроту без пошкодження відтиску на пломбі.
Як правило пломби даного типу використовуються при опломбування приміщень, приладів обліку, інкасаторських мішків і сумок, контейнерів, ящиків, бочок, машин та ін. Свинцеві пломби під витий дріт також найкращим чином захистять готівку.

Основне застосування свинцевих пломб:

  • Опечатування грошових мішків
  • Опечатування складів та приміщень
  • Опечатування транспорту
  • Опечатування приладів

Ціна на свинцеві пломби приємно здивує будь-якого замовника. Пломба свинцева традиційно застосовується і регламентована на території України.
В одному кілограмі приблизно 250 штук пломб.