Ми виробляємо і реалізуємо траспортери, транспортуючі машини (конвеєри), ланцюгові транспортери, рольганг оптом і в роздріб в Харкові за найнижчими цінами в регіоні.
Основний акцент ми робимо на виробництво стрічкових транспортерів, оскільки вони найбільш затребувані в будівництві та монтажі.
Транспортери від компанії «Лабітех» дуже надійні, тому використовуються повсюдно для переміщення вантажів.

Стрічкові конвеєри для транспортування сипучих і дрібнокускових матеріалів, штучних матеріалів і упакованого товару. Крім цього, в наявності стрічковий конвеєр з бортами для вантажів, що мають можливість вийти за межі габаритів транспортера, а також похилий транспортер для вантажно-розвантажувальних робіт. Також для навантаження і розвантаження є зручний пересувний стрічковий конвеєр, який легко перевозити на необхідне місце.
Для будь-яких типів сировини і вантажів стрічковий конвеєр може відрізнятися за матеріалом поверхні, стрічка може бути натуральною і синтетичною, розробленої спеціально для харчових продуктів, будівельних матеріалів, хімічно активної сировини або інших вантажів. Жолобчастий стрічковий конвеєр використовується для переміщення сипучих або кускових вантажів на відстань до 100м. Пропоновані стрічкові конвеєри легко розбираються і збираються, можлива різна конфігурація, реверс, ширина і тип стрічки, довжина транспортера.

 

Транспортери шнекові

1. Шнекові транспортери Ф 114
2. Шнекові транспортери Ф 159
3. Шнекові транспортери Ф 219
4. Шнекові транспортери Ф 300