Компанія ТОВ «Лабітех» реалізує стрічку транспортерну різних типів.
Ми пропонуємо Вам різноманітну, якісну продукцію за розумними цінами. Транспортерні стрічки це один з необхідних і важливих елементів будь-якого виробництва, в якому використовуються конвеєр стрічковий. Для виконання різних завдань і залежно від умов використання необхідно застосовувати різні види транспортної стрічки (конвеєрної стрічки).

Залежно від умов експлуатації та призначення стрічка транспортерна буває 3-х типів:
– для легких умов експлуатації:
Таких как транспортирование малоабразивных материалов, продуктов сельского хозяйства, неабразивных мелких, сыпучих и различных пакетированных материалов.
– для средних условий эксплуатации:
Таких як транспортування цементу, глини, шпаклівки, м’яких порід та інших малоабразивних матеріалів шматками до 150 мм, руд чорних і кольорових металів, вапняку, доломіту, коксу, концентрату рудного і ін. Крім того, стрічка транспортерна для середніх умов експлуатації підходить для транспортування штучних вантажів.
– для важких умов експлуатації:
Транспортування вапняку, доломіту шматками розміром до 500 мм, і інших крупнокускових матеріалів, колод до 900 м, вугілля шматками до 700 мм і порід шматками до 500 мм.

Мабуть, складно відразу перерахувати всі сфери, де є потреба у конвеєрі. Відповідно до того, що буде переправлятися по конвеєру, стрічка транспортерна діляться на кілька типів.

Залежно від типу, стрічки бувають різної ширини, довжини і щільності. Ви можете підібрати необхідну Вам продукцію в залежності від Ваших потреб. Телефонуйте нам і Ви отримаєте всю необхідну інформацію про стрічку транспортерну та умови її придбання.