Якщо Вас цікавить роликовий конвеєр, то Ви звернулися за адресою. Наша компанія не тільки реалізує продукцію подібного роду, але і є її виробником. Купуючи товар у виробника Ви не переплачуєте, а крім того ми відповідаємо за якість і надійність нашої продукції.
Конвеєр роликовий служить для переміщення штучних вантажів. Поверхня вантажів може бути плоскою, ребристою або циліндричної. Також роликовий конвеєр широко використовується при складанні різних механізмів і машин.
Конвеєр роликовий складається із закріплених на каркасі роликів, містить підшипники, в яких обертаються ролики.
Дрібні вантажі із складною конфігурацією переміщають на такому конвеєрі в ящиках або на піддонах.
Роликові конвеєри бувають двох типів: гравітаційні і приводні. У гравітаційних конвеєрах, що встановлюються з ухилом 2-5 град, ролики вільно обертаються під дією сили тяжіння переміщуваного вантажу. У приводних, ролики мають груповий привід від двигуна. Такий роликовий конвеєр застосовують в разі, якщо необхідно забезпечити постійну швидкість руху вантажів або переміщати їх в строго горизонтальній площині або піднімати їх під деяким кутом.

Якщо Вас зацікавила наша продукція, якщо Вам потрібна додаткова інформація про роликовий конвеєр або з приводу його придбання – телефонуйте!