При організації власного бізнесу з виробництва пломб Ви обов’язково зіткнетеся з необхідністю придбання спеціального обладнання для їх виробництва. Тільки наявність висококласних верстатів дозволить організувати безперебійне виробництво необхідного обсягу. До того ж наявність гарного обладнання дає можливість здійснювати виробництво продукції високої якості, що відповідає вимогам ГОСТу.
Компанія «Лабітех» готова запропонувати Вам високоякісне обладнання для виробництва пломб за найбільш прийнятними цінами. Дане обладнання з виробництва пломб відрізняється використанням свинцю нетоксичних марок і налагодженою системою контролю якості продукції.

Наша компанія пропонує придбати ручні машинки для виробництва свинцевих пломб. Продуктивність даного обладнання становить 70 кг за зміну. В якості виробничого матеріалу виступає свинець. Розміри ручної машинки складають: висота – 377 мм, довжина – 368 мм, ширина – 240 мм; вага – 15 кг.
Таке обладнання з виробництва пломб підійде як для нових підприємств, так і для організацій, які прагнуть розширити існуюче виробництво. Добре налагоджений виробничий процес дозволить виконувати будь-який обсяг замовлень в строго запланованих часових рамках.

Як це працює. Спершу необхідно залити свинець (отвори для заливки знаходяться на верхній планці машинки). Потім почекати від двох до шести секунд, поки він застигне (попередньо розігрійте машинку, щоб процес застигання зайняв менше часу). Після цього за допомогою верхньої ручки першим рухом вниз потрібно зрізати литник. Далі другим рухом вниз тепер за допомогою нижньої ручки виштовхуємо пломби і знімаємо їх з машинки. Потім знімаємо литник викруткою і повертаємо ручки в початкове положення. Пристосування механічне, тому свинець потрібно розплавляти в окремому пристрої.
Наше обладнання відповідає всім вимогам інженерних стандартів. Ручні машинки стануть оптимальним варіантом як для великих виробничих підприємств, так і для малогабаритних майстерень.